Jedyne na świecie komiksy dla dzieci do nauki j. angielskiego

O mnie

Miło mi Cię poznać!

Nazywam się Monika Kopacz. Jestem mamą 5 letniego Ignacego i 9 letniej Tosi.

Na blogu komiksy.edu.pl dzielę się pomysłami, informacjami, aby zachęcić Cię do wspierania swojego dziecka w rozwoju i nauce j. angielskiego na co dzień. Piszę o nauczaniu dzieci j. angielskiego, sprawdzonych pomysłach i materiałach z perspektywy rodzica i nauczyciela z wieloletnim stażem.

Możesz się spodziewać:

-odpowiedzi na wiele nurtujących Cię pytań związanych z nauczaniem j. angielskiego dzieci,
-sprawdzonych i prostych podpowiedzi oraz pomysłów na naukę z dzieckiem,
-oryginalnych materiałów do nauki, które pokocha Twoje dziecko i dzięki którym nauka j. angielskiego nigdy nie będzie przymusem,
-pokażę Ci czym nie trzeba się przejmować.

Dlaczego blog o angielskim z dzieckiem?

Z wieloletniego doświadczenia  z rodzicami i dziećmi oraz obcowania z własnymi pociechami powstał ten blog-odpowiedz na potrzeby i pytania wielu osób. Moim celem jest pokazanie rodzicom prostych rozwiązań, które każdy może od razu zastosować, a przy okazji powstanie pamiątka dla mnie i moich dzieci.

Dlaczego komiksy do nauki j. angielskiego?

Od zawsze poszukiwałam nowych, atrakcyjnych i skutecznych materiałów do nauki j.angielskiego wsłuchując się w potrzeby dzieci, rodziców i nauczycieli.  Żyjemy w czasach, w których mamy dostęp do najlepszych materiałów i narzędzi do nauczania j.angielskiego z całego świata. Idąc tym tropem zaczęłam poszukiwać readersów w formie komiksów, przeszukałam cały świat i znalazłam jedyne na świecie komiksy do nauki j. angielskiego dla dzieci wydawnictwa e-future z Korei Południowej.

Jeśli masz pytania, chcesz się ze mną podzielić uwagami, porozmawiać, masz pomysł na współpracę, pisz śmiało: shop@komiksy.edu.pl