Jedyne na świecie komiksy dla dzieci do nauki j. angielskiego

Bohaterowie komiksów „Vera The Alien Hunter”

O dziewczynce z wielką wyobrażnią

Wyjątkowa 8-latka spotyka niebieskiego kosmitę

8-letnia dziewczynka Vera Jones jest bardzo ciekawa świata  i pomysłowa. Pewnego wieczoru widzi dziwne niebieskie światło świecące za oknem i wierzy, że musi to być UFO. Szuka UFO, ale zamiast tego znajduje małego niebieskiego kota. Luca, który wygląda jak kot, przedstawia się jako oficer galaktycznej Policji Kosmicznej sugeruje, że Vera uratuje Ziemię przed atakiem „Kosmicznego Związku Piratów” …!

 

Vera Jones-dziewczynka, która ciągle wymyśla historie

Vera chciałaby, aby inni uwierzyli w jej opowieści. Wierzy w istnienie Bigfoot’a, Potwora z Lochness i UFO. Jest bardzo energiczna i zawsze gotowa na podróż do świata wyobraźni i przygody. Nic dziwnego, że nie jest zbyt dobra w przyziemnych rzeczach jak robienie porządków czy dopasowywanie się do swoich rówieśników.

 

Luca

Trener Łowców Kosmitów w Siedzibie Głównej Policji Galaktycznej. Luka mówi ludzkim głosem i zachowuje się jak kot tylko sam na sam z Verą, w otoczeniu innych zachowuje się jak normalny kot, chodzi na czterech łapach, je tuńczyka.

Mia-młodsza siostra Luca

To wesoła kosmitka, która wygląda jak kot i świetnie prowadzi statki kosmiczne. Razem z Luca pomaga Verze bezpiecznie wrócić na Ziemię.

 

Storm-łowca obcych z Mentin-planety, z której pochodzi Luca

Jest silny i bardzo dobrze zbudowany. Chociaż ścigał Luca i Verę za złamanie prawa, daruje im karę po tym jak mu pomogli w chwili kryzysu.

Łowcy nagród

Chcą się pozbyć Very na prośbę obcych Bobbin. Narażają Verę na wielkie niebezpieczeństwo chwytając ją w pułapkę umysłu, gdzie musi się zmierzyć ze swoim największym lękiem.

Przykładowe strony znajdziecie TUTAJ

Komisy „Vera the Alien Hunter” to zdobywca nagrody w kategorii literatury do nauki j. angielskiego.

Więcej artykułów
Czarodziej z Oz spotyka Harrego Pottera