Jedyne na świecie komiksy dla dzieci do nauki j. angielskiego

Jakie są poziomy komiksów wydawnictwa e-future?

Co to znaczy komiksy poziomowane do nauki j. angielskiego?

Komiksy poziomowane e-future to przyjazne do czytania serie komiksów oferujące wciągające historie, które pomagają (nie tylko dzieciom) rozwijać umiejętności języka angielskiego. W przeciwieństwie do zwykłych książek anglojęzycznych mają uproszczony język, dostosowany do znajomości j. angielskiego czytelnika.

Dzięki komiksom dzieci poszerzają słownictwo, utrwalają  ważne  struktury gramatyczne i ćwiczą umiejętność czytania i rozumienia ze słuchu. Komiksy poziomowane zostały napisane specjalnie dla uczniów języka angielskiego jako języka obcego i mają na celu uczynić czytanie frajdą.

Wydawnictwo e-future posiada w swojej ofercie trzy serie komiksów: „Vera the Alien Hnter”, „Magic Adventres”, „School Adventes”.
Każda seria składa się z 18 komiksów i podzielona jest na trzy różne poziomy zaawansowania.

Dla dzieci w jakim wieku komiksy są odpowiednie?

Komiksy polecane są dzieciom i młodzieży w przedziale wiekowym od 6 do 15 lat. Napisane zostały uproszczonym językiem angielskim od poziomu początkującego po poziom zaawansowany i są polecane wszystkim dzieciom (i dorosłym), którzy chcą rozwijać swoje umiejętności porozumiewania się w języku angielskim.

Powyższa tabelka ilustruje poziomy zaawansowania komiksów wydawnictwa e-future, także w odniesieniu do egzaminów Cambridge YLE dla dzieci.

 

Więcej artykułów
Dlaczego warto czytać po angielsku?